Poskytujeme tyto služby:

Naše společnost provádí dodávky uměleckořemeslných prací prováděných tradičními metodami. Především se jedná o řemeslo štukatérské, kamenické, malířské a pozlacovačské.

 

Rekonstrukce a obnova interiérů a exteriérů památkových objektů restaurování štukových omítek a výzdob rekonstrukce a opravy historických fasád, štukatérské, zednické, klempířské práce, lešení a nátěry ruční řemeslná výroba kopií dekorativních prvků, reliéfů a soch, ozdob ze sádry, štuku, umělého kamene, umělého mramoru a pískovce sgrafita restaurování a výroba umělého kamene a umělého mramoru restaurování přírodního kamene dekorace nových interiérů a exteriérů podle přání zákazníka Všichni naši pracovníci jsou specialisty ve svém oboru s dlouholetou praxí.

Po předchozí domluvě vás rádi uvítáme v naší štukatérské dílně.

Restaurování štukových omítek a výzdob

Provádíme opravy a restaurování fasád historických objektů s důrazem na zachování původního charakteru stavby a všech jejích částí.

Restaurování a výzdoba interiérů

Provádíme restaurování štukových výzdob reprezentačních prostor všech architektonických slohů.

Dílenské práce

Nedílnou součástí v oboru umělecký štukatér jsou dílenské práce. Výroba modelů, forem, odlitků, tažení říms a jiné podpůrné činnosti.

Sgrafito

Provádíme restaurování sgrafitových omítek, ornamentálních a figurálních. V poslední době se začíná tato technika uplatňovat i na novostavby.

Výroba a restaurování umělého pískovce

Tato technika umožňuje co nejvěrnější napodobení přírodního kamene jak pro restaurování tak i pro kopie sochařských děl.

UNESCO

Kompletní rekonstrukce kopule a obnova štukové výzdoby poutního kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře.